Uroczyste Wręczenie Dyplomów Absolwentom Wydziału Mechanicznego 2024 r.

Data: 15.10.2024 Kategoria: studenci

W imieniu Pani Dziekan Wydziału Profesor dr hab. inż. Celiny Pezowicz serdecznie zapraszamy Absolwentów z roku 2024 na uroczyste wręczenie dyplomów, które odbędzie się dnia 14.12.2024 r.            o godzinie 14.00 w Auli budynku A1.

W celu zgłoszenia obecności zostały wysłane na maile do Państwa ankiety. Osoby chcące uczestniczyć     w uroczystości, a które  NIE OTRZYMAŁY  takiej ankiety  prosimy o złożenie mailowego potwierdzenie uczestnictwa na adres : agnieszka.wielosik@pwr.edu.pl lub paulina.zalewska@pwr.edu.pl  do dnia 04.11.2024 r.