Spotkanie Informacyjne o Programie Horyzont Europa

Data: 09.04.2024 Kategoria: nauka, szkolenia i warsztaty

Prof. Katarzyna Chojnacka - pełnomocniczka rektora ds. współpracy europejskiej zaprasza pracowników Wydziału Mechanicznego na spotkanie poświęcone Programowi Horyzont Europa.

Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia 2024 roku, w godzinach 11:15-13:00, w budynku B-4, sala 2.41.

Spotkanie to inauguruje serię warsztatów skierowanych do naukowców, mających na celu ułatwienie aplikowania o środki finansowe z konkursów Unii Europejskiej.

W trakcie spotkania, poza prezentacją programu, zaplanowano również konsultacje dostosowane do potrzeb społeczności W10. Prezentację działalności nowo utworzonego Biura Wsparcia Projektów Europejskich na Politechnice Wrocławskiej przedstawią ekspertki programu: dr inż. Magdalena Ćwikowska i mgr Monika Betlej.

Link do zapisów ---> https://docs.google.com/spreadsheets/d/17z0nwZx7WM8KLgeVUfi2IGAcB2S0D0lt4_j7SLnBz2A/edit?pli=1#gid=176941818

O ekspertkach:

Dr inż. Magdalena Ćwikowska:

• Doktor nauk chemicznych, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (chemia) oraz

Politechniki Wrocławskiej (biotechnologia).

• Odbyła staż naukowy w Grenoble; posiada certyfikaty Project Managera (PRINCE2PM,

AgilePM).

• Ma bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami i jest ekspertką oceniającą projekty UE.

Mgr Monika Betlej:

• Posiada certyfikat Project Managera (PRINCE2PM).
  • Specjalizuje się w zarządzaniu międzynarodowymi projektami modernizacyjnymi/remontowymi w Polsce i Wielkiej Brytanii.

zaproszenie_w102.jpg