Konferencja Naukowo-Techniczna "Metrologia w Technikach Wytwarzania"-ZMIANA TERMINU

Data: 26.08.2024 Kategoria: konferencje

Z uwagi na nadzwyczajną sytuację powodziową, Prezydent Wrocławia ogłosił wczoraj (15.09.2024 o godzinie 20:00) alarm przeciwpowodziowy.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort uczestników konferencji MwTW2024, Komitet Naukowo-Organizacyjny podjął decyzję o przesunięciu konferencji na 23-25.10.2024.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i dostosowanie październikowych planów, abyśmy mogli spotkać się we Wrocławiu.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny MwTW2024

Zapraszamy do udziału w XIX krajowej, X międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej "Metrologia w Technikach Wytwarzania: Metody optyczne i sztuczna inteligencja w metrologii".

Termin: 18-20 września 2024 roku

Lokalizacja: Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny, budynek B-4 (aula)

Patronatem honorowym konferencję objęli:
prof. dr hab. inż. Arkadiusz Wójs, Rektor Politechniki Wrocławskiej
prof. dr hab. inż. Mirosław Pajor, Przewodniczący Komitetu Budowy Maszyn Polskiej Akademii Nauk
prof. dr hab. Jacek Semaniak, Prezes Głównego Urzędu Miar, Przewodniczący Prezydium Polskiej Unii Metrologicznej

Partnerami konferencji są:
· Taylor Hobson®ITAOberonMitutoyoWydział Mechaniczny Politechniki WrocławskiejCentrum Zaawansowanych Systemów Produkcyjnych CAMTMachine Vision & Laser Lab (partnerzy złoci)

· TCM Polska Tool Consulting & Management (partner srebrny)

· Mechanik Miesięcznik Naukowo-TechnicznyAutomatyka Miesięcznik Branżowy oraz portal automatykaonline.pl (patronat medialny)

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.mwtw2024.pl