Strona główna | Struktura organizacyjna
 

KATE­DRY WYDZIAŁOWE:

Nazwa katedry

Symbol

Kierownik

Adres email

Katedra Konstrukcji i Badań Maszyn

W10/K1

Prof. dr hab. inż. Eugeniusz Rusiński

eugeniusz.rusinski@pwr.edu.pl  

Katedra Inżynierii Pojazdów

W10/K2

Dr hab. inż. Zbigniew Sroka, prof. nadzw. PWr 

zbigniew.sroka@pwr.edu.pl  

Katedra Technologii Laserowych, Automatyzacji i Organizacji Produkcji

W10/K3

Prof. dr hab. inż. Edward Chlebus

edward.chlebus@pwr.edu.pl

Katedra Materiałoznawstwa, Wytrzymałości i Spawalnictwa

 

W10/K4

Prof. dr hab. inż. Andrzej Ambroziak

andrzej.ambroziak@pwr.edu.pl 

Katedra Inżynierii Maszyn Roboczych i Pojazdów Przemysłowych

W10/K5

Prof. dr hab. inż. Piotr Dudziński

piotr.dudzinski@pwr.edu.pl 

Katedra Podstaw Konstrukcji Maszyn i Tribologii

W10/K7

Prof. dr hab. inż. Jarosław Stryczek

jaroslaw.stryczek@pwr.edu.pl 

Katedra Inżynierii Biomedycznej, Mechatroniki i Teorii Mechanizmów  

http://www.biomech.pwr.wroc.pl/
http://tmm.pwr.wroc.pl/
 

W10/K8

Prof. dr hab. inż. Antoni Gronowicz

antoni.gronowicz@pwr.edu.pl 

Katedra Eksploatacji Systemów Logistycznych, Systemów Transportowych i Układów Hydraulicznych

strona www

W10/K9

Prof. dr hab. inż. Tomasz Nowakowski

tomasz.nowakowski@pwr.edu.pl 

Katedra Mechaniki i Inżynierii Materiałowej

strona www

W10/K10

Prof. dr hab. inż. Jerzy Kaleta, prof. nadzw. PWr

jerzy.kaleta@pwr.edu.pl 

Katedra Obrabiarek i Technologii Mechanicznych
strona www

W10/K11

Prof. dr hab. inż. Piotr Cichosz

piotr.cichosz@pwr.edu.pl 

Katedra Odlewnictwa, Tworzyw Sztucznych i Automatyki

W10/K12

Dr hab. inż. Kazimierz Granat, prof. nadzw. PWr

kazimierz.granat@pwr.edu.pl 

Katedra Obróbki plastycznej i Metrologii

W10/K13

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Gronostajski

zbigniew.gronostajski@pwr.edu.pl 


 

 

     

    


 

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty